07.10
2019

VUGD aicina piedalīties Ugunsdrošības konferencē “Kā veidot drošu mājokli?”

Labdien!

 

Lai informētu iedzīvotājus par mājokļu ugunsdrošības nozīmīgumu, biežākajām problēmsituācijām un to risinājumiem, šā gada 31.oktobrī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) organizē Ugunsdrošības konferenci “Kā veidot drošu mājokli?”.

31.oktobrī no plkst. 10.30 līdz plkst. 15.30 Rīgas Stradiņa universitātē (Dzirciema iela 16, Rīgā) valsts, pašvaldību un nevalstiskā sektora pārstāvji runās, diskutēs un analizēs plašu jautājumu loku saistībā ar mājokļu drošību.

 

Konferencē VUGD skaidros valsts politiku ugunsdrošības jomā, kā arī akcentēs būtiskāko, kas jāievēro no ugunsdrošības viedokļa dzīvojamās mājās, Patērētāju tiesību aizsardzības centra pārstāvji informēs par drošuma prasībām ugunsdzēsības aparātiem, dūmu detektoriem un gāzes baloniem, bet Latvijas apdrošinātāju asociācija informēs par apdrošināšanas lomu dzīvojamo māju ugunsdrošības veicināšanā. Savukārt pārstāvji no Ikšķiles novada un SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” dalīsies ar savu pieredzi ugunsdrošības pasākumu īstenošanā, bet praktiskos risinājumus ugunsdrošības stāvokļa uzlabošanai mājokļos ieskicēs Latvijas Ugunsdrošības asociācijas pārstāvis.

 

Aicinām arī Jūs piedalīties konferencē klātienē! Dalība konferencē iespējama iepriekš piesakoties un aizpildot pieteikuma anketu līdz 18.oktobrim.

 

Uz tikšanos Ugunsdrošības konferencē!
Konferences programma

 

Plašak info Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta
www.vugd.gov.lv
E-pasts: vugd@vugd.gov.lv
Tālr: 67075881, 67075871

Komentēt

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Lūdzu, ievadiet savu komentāru.