10.06
2020

Kādas ir jaunākās tendences ugunsdzēsības aparātu izvēlē? Iesaka Latvijas ugunsdrošības asociācija.

Ir pagājuši vairāk kā 3 gadi, kopš Latvijā nepieciešamā ugunsdzēsības aparātu skaita aprēķina metodika tiek balstīta uz faktisko, testēto ugunsdzēsības aparāta dzēstspēju nevis vienkārši uz ugunsdzēsības aparāta svaru. Tas ir bijis būtisks progress, lai patērētājiem piedāvātu kvalitatīvākus produktus un nodrošinātu godīgu konkurenci starp kvalitatīviem ugunsdzēsības aparātiem attiecībā pret nekvalitatīvākiem produktiem. Kā arī šobrīd varam apliecināt, ka Latvijā salīdzinot ar mūsu kaimiņvalstīm ekspluatācijā esošie ugunsdzēsības aparāti ir būtiski labākā stāvoklī un kvalitatīvāki attiecībā pret mūsu kaimiņiem Lietuvā un Igaunijā.

Latvijas ugunsdrošības asociācija turpina strādāt pie tā, lai uzlabotu ugunsdrošības stāvokli Latvijā, veicinot arī kvalitatīvu produktu un pakalpojumu piedāvājumu Latvijā.

Jau vairākus gadus Rietumeiropā, īpaši Vācijā ļoti plaši tiek pielietoti ugunsdzēsības aparāti ar citu ugunsdzēsīgās vielas palaišanas metodi. Īpašu popularitāti ir guvuši ugunsdzēsības aparāti, kas neatrodas zem pastāvīga spiediena, bet kuru dzēšana tiek aktivizēta izmantojot dzenošās gāzes baloniņu. Latvijas ugunsdrošības asociācija ir sagatavojusi būtiskāko atšķirību apkopojumu, ar kuru var iepazīties šeit.

Komentēt

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Lūdzu, ievadiet savu komentāru.