28.11
2017

Norisināsies konference par sabiedrības izglītošanu un informēšanu ugunsdrošības jautājumos

Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta statistika, ik gadu valstī tiek reģistrēti ap 10 000 ugunsgrēki, no kuriem vairāk nekā puse ir rezultāts neuzmanīgai rīcībai ar uguni. Lai mazinātu ugunsnelaimju risku, ir izstrādāta  Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) politika un stratēģija nākamajiem trīs gadiem, kur būtiska loma ir tieši iedzīvotāju informēšanai un izglītošanai. Apzinoties tuvāko gadu mērķus un prioritātes ugunsdrošības jomā,

Latvijas Ugunsdzēsības Asociācija, sadarbībā ar FN-SERVISS un Gjensidige Latvija organizē konferenci, kurā Latvijas un starptautiskie ugunsdrošības jomas eksperti diskutēs par iedzīvotāju izglītošanu ugunsdrošības jautājumos.

Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas valdes priekšsēdētājs Ilgvars Cēris:

“Par ugunsdrošību ir jārunā regulāri un tās pamatprincipu pārzināšana ir katra iedzīvotāja obligāta nepieciešamība, sākot no bērniem un skolēniem līdz pieaugušajiem un juridiskām personām. Ievērojamais ugunsgrēku skaits Latvijā skaļi vēsta, ka sabiedrībai šīs zināšanas pietrūkst. Uz Ugunsdrošības konferenci 2017” mēs aicinām uzņēmumus, iestādes un asociācijas, kuru apsekotajos īpašumos ik dienas uzturas liels skaits cilvēku – darbinieki un apmeklētāji un, kuriem ir iespēja ugunsdrošības zināšanas ievērot pašiem un nodot tālāk līdzcilvēkiem.”

Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas rīkotajāUgunsdrošības konferencē” tiks apskatītas tēmas par ugunsdrošības apmācībām un to nozīmi ugunsdrošības risku mazināšanai, tiks diskutēts par to, kā efektīvi organizēt apmācības uzņēmumos un sniegti piemēri, kā izmantot inovatīvas metodes ugunsdrošības e-apmācībām. VUGD iepazīstinās ar izveidoto politiku un stratēģiju ugunsdrošībā turpmākajiem 3 gadiem, bet eksperti no Eiropas informēs par Eiropas Savienības pamatnostādnēm attiecībā uz ugunsdrošības risku mazināšanas pasākumiem un, ko Latvijas sabiedrība un uzņēmēji var mācīties no citu valstu piemēriem.

Konferencē piedalīsies un savā pieredzē dalīsies vadošie Latvijas un Eiropas eksperti ugunsdrošības un sabiedrības izglītošanas jomā, tostarp Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienests(VUGD), Eiropas Ugunsdrošības asociāciju konfederācija (CFPA Europe), viens no vadošajiem ugunsdrošības inventāra uzstādīšanas, apkopes un apmācību uzņēmumiem Nīderlandē – SK FireSafety Group, apdrošināšanas kompānija Gjensidige Latvija, SIA FN- SERVISS, SIA Me&Media un AS VENTSPILS NAFTA.

Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas rīkotā “Ugunsdrošības konference” norisināsies 2017. gada 13. decembrī, Riga Islande Hotel telpās, Ķīpsalas ielā 2, Rīgā.

SKATIES TIEŠRAIDI

Konferencē piedalīties tiek aicināti uzņēmumu vadītāji un speciālisti, kas ikdienā rūpējas par ugunsdrošību. Detalizēta dienas kārtība un pieteikšanās Konferencei: http://fnserviss.lv/ugunsdrosibas-konference-2017/

Komentēt

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Lūdzu, ievadiet savu komentāru.