01.04
2019

Latvijas Ugunsdzēsības asociācijai jauns vadītājs

     Par jauno Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas valdes priekšsēdētāju kļuvis Aleksandrs Babra, kuram ir gandrīz 20 gadu darba pieredze ugunsdrošības jomā. Kā vienu no savām prioritātēm jaunais vadītājs min nozarei svarīgu jautājumu sakārtošanu valsts un pašvaldību līmenī, lai veicinātu ugunsdrošību valstī. 

Starp prioritātēm viņš min sadarbības stiprināšanu ar valsts iestādēm, kas iesaistītas ugunsdrošības un ugunsdzēsības jautājumu risināšanā, kā arī sabiedrības izglītošanu ugunsdrošības jautājumos.

Aleksandrs Babra, Latvijas Ugunsdzēsības asociācijas valdes priekšsēdētājs: “Ugunsdrošība ir svarīga prioritāte, lai sabiedrība justos droša un pasargāta no uguns riskiem. Ugunsgrēkos cietušo skaita samazinājums tagad ir viens no asociācijas mērķiem, un es darīšu visu, lai to sasniegtu. Šajā sakarā liela nozīme piešķirama efektīvai ugunsdrošības uzraudzībai, atbildīgi veicot dažādus preventīvos pasākumus, tajā skaitā izglītojot sabiedrību par ugunsdrošību. Esmu rīcības cilvēks un uzskatu, ka, tikpat svarīgs kā dialogs ar sabiedrību, ir dialogs ar valsts un pašvaldību iestādēm gan normatīvā regulējuma sakārtošanā, gan arī ugunsdrošības pārbaužu ēkās uzlabošanā.”

Jaunais asociācijas vadītājs vienlaikus ir ugunsdrošības risinājumu uzņēmuma SIA “Inspecta Prevention” vadītājs un LVS Standartizācijas tehniskās komitejas (STK 24 “Ugunsdrošība un darba vide”) priekšsēdētājs. Lasa lekcijas par ugunsdrošības risinājumiem Latvijas Universitātē un Rīgas Tehniskajā universitātē. Piedalās normatīvo aktu izstrādes darba grupās.

Pirms darba privātajā sektorā Aleksandrs Babra vairāk nekā desmit gadus strādāja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD) kā ugunsdrošības inspektors. Darba laikā VUGD piedalījies visu rangu ugunsgrēku dzēšanā un glābšanas darbos pēc autoavārijām. Saņēmis trīs apbalvojumus par cilvēku glābšanu ugunsgrēka laikā un apbalvojumu par slīkstošā glābšanu.

Komentēt

Please enter your name.
Please enter your email address.
Please enter a valid email address.
Lūdzu, ievadiet savu komentāru.